Shitet shtëpia 491 m2 – Mati 1

 • €320,000
Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë,
Në Shitje
Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë,
 • €320,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28921
 • Shtëpi, Zyre
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 491
 • m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 491 m2/ 4 ari bashk me oborr, në lagjen “Ndue Perlleshi” – Mati 1. Shtëpia ka fletë poseduese dhe nuk është në hipotekë. Shitet e mobiluar dhe posedon:

 Kati përdhesë:

 • Depo
 • Zyre

Kati i parë:

 • Sallon & Kuzhinë
 • Dhomë gjumi
 • Banjo
 • Terrasë

Kati i dytë:

 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Masterbedroom me banjo
 • Banjo
 • Ballkon me qasje nga dy dhomat e gjumit

Kati i tretë:

 • Tavani i cili mund të renovohet për dhoma gjumi

Shtëpia ka oborr dhe vendparkim.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28921
 • Çmimi: €320,000
 • Madhësia e pronës: 491 m2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi, Zyre
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info