Shitet Shtëpia 600m2 – Rruga e Bledit

 • €360,000
Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • €360,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32915
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 9
 • Dhoma gjumi
 • 6
 • Banjo
 • 600
 • m2
 • 3
 • Garazha

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 600 m2 (Sistem banesor), me 7 ari tokë në rrugën Ismajl Ismajli (ish Bledi II), përballë Taukbashqes dhe afër parkut Gërmia. Shtëpia ka 3 kate dhe ka sistem banesor me një hyrje kryesore që të dërgon në tri hyrje të kateve/banesave veç e veç.

Çdo kat është një banesë në vete (me rrymë, ujë dhe sistem të nxemjes të ndara për çdo kat) dhe çdo kat ka përafërsisht 150 m2. Çdo kat/banesë ka 3 dhoma të fjetjes, 1 dhomë të ditës me kuzhinë, 2 banjo dhe ballkone prej 10 m2 deri ne 25m2. Gjithashtu shtëpia ka podrumin prej dy hapsirave 40 m2, tri garazha, dhe hapsirë jasht garazhave për tri vetura tjera.

Pjesa e oborrit e gjelbëruar është përballë Taukbashqes/Gërmisë dhe ofron një pamje të shkëlqyer.

Shtëpia për momentin ka qasje nga rruga kryesore në anën perendimore, por shumë shpejtë pritet të ndërtohet rruga e dytë që i ofron qasje edhe më të lehtë nga ana lindore.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32915
 • Çmimi: €360,000
 • Madhësia e pronës: 600 m2
 • Dhoma gjumi: 9
 • Dhoma: 12
 • Banjo: 6
 • Garazha: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare