Shitet Shtëpia 216.3m2 – Çagllavicë

 • 0
Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Çagllavicë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Çagllavicë
 • 0

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25683
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 216.4

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia në lagjën Comfort Home, në Çagllavicë. Shtëpia ka sipërfaqe prej 216.3m2 dhe 2,64 ari oborr.

Comfort Home është lagjja më e re moderne, e realizuar mbi vizionin e të ofruarit të një standardi evropian të jetesës, ku çdo shtëpi është ëndërr e juaja e shndërruar në realitet.

Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati I:

– Sallon dhe Kuzhinë
– Koridor
– Banjo

Kati II:

– 3 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

Kati III:

– Dhomë nën çati bashkë + depo

Lagjja Comfort Home përbëhet prej 19 shtëpive, dhe ka këto avantazhe:

-Toka private,shtepit me pronsi te perhershme.
-Qasja shum e shpejt ne qytet ,afersia nga Prishtina .
-Laxhja eshte e mbyllur nen vezhgimin e kamerav dhe alarmeve 24/7.
-Ne afersi te laxhes ndodhet shkolla dhe qerdhja per femi.
-Laxhja eshte e kompletuar me rruge (asfallt),trotuare,parkingje,ndriqim,kontinjer berllogu,gjelbrim etj.
-Laxhja eshte e projektune per 19 familje,3 lloje te shtepive.

SHPIA
– Eshte punu fasada e shpise me 3lloje te matrialeve:
1.Fasada e drunit :Druni Austriak (ARISH).
2.Fasada me tulla Belge (ZWARTMANGAN) te prodhusit NELISSEN.
– Leshi Gurit Fibran geo 10cm prodhim Greqis:izolim termik ,izolim i zërit ,mbrojtje nga zjarri, rezistent ndaj goditjeve ,gjithashtu është ekologjik.
3.Fasada nga stiropori me trashsi 16cm\N4 (Kosovaplast-B) Hani Elezit,
Stiropor veteshuares ekologjik.

-Tiegulla te Gjermanis SIMPLA te prodhusit Creaton.

– Dritaret:Dardania Model prodhues i dritareve
Sistemi: Schuco 82mm Living MD,
Koficienti Termik i Profilit: Uf = 0,96 W/(m2 K),
Ngjyra:Bardh/Antracid,
Xhami: 3 Xhama,
(4Solar+16+4Flot+16+4Low-e),
Koficienti Termik i Xhamit: Ug= 0.5 W/m²·K,
Trashesia e Hekurit: 2.00 mm,
Mekanizmi: MACO-Sistemi i fundit kokekepurdhe-IS,
Shirit Izolues Ansorë: 15 cm,
Profili Gjerman Trocal 88 mm ngjyra bardh-antracid xhami eko 4 stinor
Mekanizmi Roto Gjerman
Sisitemi Roletes alumin matorra me rrym me nderpres
Mizoret per nderprerjen e hyrjes te insekteve gjat hapjes se dritares.
– Gilinderat e terasav jan me xham 2 shtresor rrezistent ndaj goditjeve,dhe jan te montun me ankera te inoksit (nuk ndryshken)
Te dritaret e mdhaja gilindera te hekrit te plot si dhe jan te pjekur ne furr per mos kapjen nga korrozioni
– Jan te punun Kaminat te cilsis se lart dhe estetike
– Instalimn e ngrohjes me pump termike me njesin e mbrendshme dhe te jashtme DAIKIN 16kw prodhim Japonez,si dhe kolektort dhe gupi te EMMETI dhe FIV prodhim Italian
– Instalimet e ujit dhe kanalizimit me matrial te EMMETI dhe FIV prodhim Italian
– Eshte I punun instalimi I kamerrave dhe alarmit
– Vendosja e instalimeve per klima ne qdo kat
– Eshte e instalune rrjeti dhe fshisa elektrike per pastrimin e shpis qasje ne qdo kat
Central Vacuum Systems :220-240V ~5,6A 50/60Hz 1350W prodhim Italian
– Kaminat te punun te firmes FLAMEGA te Greqis

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Çagllavicë
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 2071
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25683
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 216.4
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba