Shitet Shtëpia 224m2 – Kodra e Trimave

 • €58,000
Zekeria Rexha, Besiana, Çamëria, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Rr.Zekeria Rexha
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Zekeria Rexha, Besiana, Çamëria, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Rr.Zekeria Rexha
 • €58,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24084
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 224

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia në lagjen Kodra e Trimave, në Prishtinë me sipërfaqe 224m2.

Shtëpia posedon:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 3 Dhoma gjumi
– Banjo
– 2 Ballkona
– Lokal

Shtëpia është 3 katëshe.

Kati përdhesë:

-Lokal

Kati I:

-Sallon dhe Kuzhinë
-Banjo
-Ballkon

Kati II:

-3 Dhoma Gjumi
-2 Ballkona

Kati III:

-Kati i tretë është kat nën çati me mundësi rinovimi për banim.

Shtëpia është e mobiluar. Orenditë e shtëpisë janë në gjendje perfekte.

 • Adresa Rr.Zekeria Rexha
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24084
 • Çmimi: €58,000
 • Madhësia e pronës: 224
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika