Shitet Objekti Banesor në Lagjen Arbëria në Prishtinë

 • €465,000
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje Shitet urgjent
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
 • €465,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 22760
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 12
 • Dhoma gjumi
 • 8
 • Banjo
 • 1000
 • 4
 • Garazha
 • 1990
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet shtëpia 4 katshe, përdhesa me terasë dhe garazha në lagjën Arbëria në rrugën e ambasadës së Hungarisë.

Shtëpia është e mobiluar dhe e renovuar. Shtëpia ka karakter banimi dhe është e përshtatshme për një numër mundësishë shfrytëzimi.
Objekti është shfrytëzuar nga zyrtar të huaj me misione të ndryshme lidhur me ambasada dhe i plotëson kushtet e banimit, qasjës së ndarë, sigurisë dhe privatsisë.
Katet janë të ndara dhe kan shkallët e brendshme të përbashkët ndërsa secili kat banimi posedon 4 dhoma, sallon dhe kuzhinë, banjo, koridor.

Shtëpia nga ana e jashtme ka hyrjën dhe 4 garazha në katin përdhesë ndërsa nëkatin e parë ka terasën, dhomën e ngrohjës qëndrore dhe hyrjën ndërsa në brendësi posedon shkallët, 12 dhoma, 3 sallone me kuzhina, ballkone, koridor, 4 banjo, 4 toalete, depo garazhë, dhomë të ngrohjës qëndrore

Shtëpia është shumë e përshtatshme për transformim në ndonjë Hostel apo shtëpi të banimit kolektiv, me mundësi të ndarjës së dhomave apo edhe ndonjë vizioni tjetër të ngjajshëm.

Lagja ka qasje në të dy anët e rrugës për dallim nga lagjet e tjera afër, gjithashtu shtëpia gjindët afër shkallve që të shpiejn në qenër të qytetit.

Çmimi i shtëpisë 465.000 euro

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 22760
 • Çmimi: €465,000
 • Madhësia e pronës: 1000
 • Dhoma gjumi: 12
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • Garazha: 4
 • Viti i ndërtimit: 1990
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare