Shitet Shtëpia 90 m2 në lagjen Bair në Mitrovicë

 • €90,000
Vllezëri Frashëri, Mitrovicë, Vllezëri Frashëri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24168
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 90m2 + 3 Ari
 • 2
 • Garazha

Informacione të tjera

Shtëpia gjindet në një vend shumë të përshtatshëm për banim në rrugën Vllezërit Frashëri apo siq njihët “te djemt e Sadikut” në lagjen Bair në Mitrovicë.

Shtpia është e kompletuar me të gjitha orenditë dhe është e gatshme për banim.

Sipërfaqja e shtëpisë është 90 m2 Banim në 3 Ari obor

Shtëpia është ndërtim I ulët (përdhesë) 90 m2 dhe posedon:

Ballkon të hapur
Ballkon të mbyllur
Koridor
Kuzhinë të ndarë
Sallon
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Koridor
Depo

Oborri posedon:

Pjesa e hyrjës në shtëpi
Pjesa e shfrytzimit të ndryshëm të hapsirës
Pjesa e bashqës
2 Garazha
Toalet
Qasja në podrum
Hapësirën e mbyllur me mundësi shëndrimi në kuzhinë verore me elemente sanitare bazike
Qasja në rrugë nga dera e shtëpisë dhe nga garazha

Të tjera: Shtëpia është e ndërtuar, mobiluar dhe mirmbajtur nga pronarët aktual
Posedon: Ngrohje qëndrore me pelet, radiator në të gjitha pjesët e shtëpisë përfshirë dhomat, banjo, koridor, rezervuar uji 1000 litra, hodrofor, 2 garazha me mundësi shfrytzimi si depo apo të ngjajshme, qeshme në obor etj. Lagjia në të cilën gjidet shtëpia njihët si lagje e qetë dhe me fqinjësi të mirë të banorëve që jetojnë aty.

Çmimi 90.000 euro I negociushëm

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Vllezëri Frashëri
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24168
 • Çmimi: €90,000
 • Madhësia e pronës: 90m2 + 3 Ari
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Garazha: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare