Shitet Shtëpia 3 katëshe në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë

 • €220,000
Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje

Shitet Shtëpia 3 katëshe në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë

Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
 • €220,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23165
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 240 m2

Informacione të tjera

Shtëpia në shitje në lagjën e muhaxherëve ngjitur me parkun e qytetit.

Shtëpia është në një lokacion shumë të veqant pasi që ka qasje në rrugën kryesore “Rrustem Statovci” sidhe nga prapa ka pamje të parkut të qytetit.

Prona në tërsi është 3 katëshe me podrum dhe oborr.

Shtëpia posedon 6 dhoma, 2 banjo, 2 Ballkone, Depo, Papafingo, Podrum, Oborr

Ndërtesa ka potencial të shëndrimit në Hostel apo shtëpi banim me hyrje të ndara dhe gjindët në një lokacion shumë të favorshëm.

Dimensionet e shtëpisë janë:

Katet nga 80 m2 – 8×10
Podrumi  4×6
Obori  12×5  64 m2

Video Virtuale - 3D

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23165
 • Çmimi: €220,000
 • Madhësia e pronës: 240 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare