Shitet Shtëpia Luksoze në Lagjen Peja Hill në Pejë

 • €305,000
Pejë, Peje, Pejë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28437
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 213
 • 1
 • Garazh
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shtepia ka 5.58ari Truall dhe 213 m2 Banim

Përdhesa:

Salloni me Kamin dhe Teras 7,40 x 15,00
Kuzhina
Garazhë
Toalet
Depo
Parahyrje

Kati 1:

3 Dhoma Gjumi
*Dhoma gjumit me terasë
*Banjo me vaksë
*Master room me banjo gardarobë, kamin dhe ballkon

Shtëpia ka 2 muaj që është e banuar dhe invenstimi i cilsisë së parë me 5 vjet garancion (me fatura)

Nese doni ta plotsoni ëndrren e një shtëpie luksoze.

Shtëpia Posedon:

• Ka dokumentacion të rregullt
• Ndërtim i ri (E gaqme per banim)
• Ngrohja qendrore
• Bojler elbi 200 L
• Kaminat prodhim gjerman
• Dyert te cilss se parë nag BINNI
• Kuzhina nga BINNI me teknik Bosch me 5 vjet garancion
• Gardaroba nga BINNI
• Batarit ne banjo te gjitha Grohe/Weber me 5 Vjet garancion
• Aspirator ne mure te shëpijës
• Ka gjelbërim dhe qetësi
• Këndin e lojërave për fëmijë
• Pishinen
• Fush Sporti Basket/Futboll
• Nje objekt ne dispozicion per shfrytezim per

Lagjija është e urbanizuar dhe mirë të organizuara me infrastruktur të plotë dhe me leje ndërtimore.
PejaHill lagjja është e sistemit të mbyllur dhe ka sigurim fizik 24/7 si dhe monitorim me kamera.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Pejë
 • Qyteti Peje
 • Kodi postal 30000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28437
 • Çmimi: €305,000
 • Madhësia e pronës: 213
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare