Shitet Shtëpia me 5.6 Ari Truall në Mitrovicë – Veri

 • €150,000
Mbreti Petri I, Mitrovicë, Mbreti Petri I

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27888
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 5.6

Informacione të tjera

Prona gjindet në rrugën Çeta e Minatorëve në drejtim të rrugës kryesore Mreti Petri I në Veri të Mitrovicës

Në 5.6 ari truall gjindet shtëpia e banueshme dhe oborri

Pozita e pronës është mjaft e mirë për banim dhe ndërtim.

 • Adresa Mbreti Petri I
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27888
 • Çmimi: €150,000
 • Madhësia e pronës: 5.6
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare