Shitet shtëpia me parcel  108 ari e 53 m2 – Bregu i zi

 • €265,000
Bregu i Zi, Municipality of Lipljan, Kosovo, Lipjan

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29311
 • Shtëpi, Tokë
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 460
 • m2

Informacione të tjera

Shitet shtëpia me parcel 108 ari e 53 m2, mes Lipjanit dhe Shtimes.

 • Ka 1.700 trupa pemë, prej tyre 1.100 trupa janë mollë të llojit: Delishc e kuqe, e artë, gremi, smit, hajdaret. Janë 300 trupa kumbull, 90 trupa dardhë, 210 qershi.
 • Ferma është 400 m², ka dhomë qumështi në podrum dhe 6 me 12 m² ka vend përgaditje të tagjisë.
 • Shtëpia ka 380 m², 5 dhoma, 2 banjo, kuzhine + sallon veçmas 6 me 13 m².
 • Shtëpia tjetër është 80 m² sallon, dhomë gjumi, banjo, koridor.

Në parcelë janë 4 bunarë uji të mjaftueshëm.

Komplet parcela është e rrethuar me gypa të zingut dhe me rrjetë çeliku 2.5 mm.

Parcela është e përshtatshme për ti ushtruar 6 biznese.

Kjo parcele ka rryme, ujë, kanalizim, asfalt.

Parcela është larg Shtimës 9 km, Lipjanit 8 km, Ferizajit 19 km, Prishtinës 24 km.

Parcela ka dokumentacionin e rregullt dhe nuk është në hipotekë.

Për më shumë informata kontaktoni:
+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Lipjan
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29311
 • Çmimi: €265,000
 • Madhësia e pronës: 460 m2
 • Zona e banimit: 108.53 ari
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi, Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info