Shitet Shtëpia 288.3 m2 në lagjen Bair në Mitrovicë

 • €110,000
Bair, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 4000, Kosovo, Mitrovicë, Rr.Muhamed Gashi
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bair, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 4000, Kosovo, Mitrovicë, Rr.Muhamed Gashi
 • €110,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24182
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 288.3 m2 + 1.7 Ari
 • 1
 • Garazh
 • 2008
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia në rrugën Muhamed Gashi në Lagjen Bair në Mitrovicë

Shtëpia ka 288.3 m2 banim dhe 1.7 ari tokë

Shtëpia është 3 kate dhe e mobiluar dhe e gatshme për banim

Në 3 kat shtëpia posedon:

2 Sallona me kuzhinë
5 Dhoma gjumi
4 Banjo/Toalet
3 Terasa/ballkon
Garazha për 2 vetura

3 katet e shtëpisë kan:

Kati përdhesë: 91.06 m2
Kati parë: 104.51 m2
Kati dytë: 92. 73 m2

Shtëpia ka mundësi të shëndrimit dhe ndarjës së kateve në banesa të veqanta me hyrje të ndara me shkallë në anën e jashtme.

Shtëpia është e ndërtuar në vitin 2008 dhe posedon cdo document të nevojshëm

Çmimi I shtëpisë : 110.000 euro I negociushëm

 • Adresa Rr.Muhamed Gashi
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24182
 • Çmimi: €110,000
 • Madhësia e pronës: 288.3 m2 + 1.7 Ari
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2008
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare