Shitet Shtëpia 240 m2 në Fshatin Rekë në Mitrovicë

 • €115,000
Ramiz Musliu, Mitrovicë, Ramiz Musliu

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25273
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 240

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia në Fshatin Rekë në Mitrovicë afër rrugës kryesore

Shtëpia është 2 kate dhe e mobiluar.

Posedon gjithsej 6 dhoma

Banjo
Koridor
Ballkon
Oborr

Shtëpia gjindet në 4 ari tokë

 • Adresa Ramiz Musliu
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 400000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25273
 • Çmimi: €115,000
 • Madhësia e pronës: 240
 • Dhoma gjumi: 6
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare