Shitet shtëpia në Gjakovë

 • €130,000
Bujar Roka, Gjakovë, Bujar Roka

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27342
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 250
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shtëpia gjindet në mes të rrugës Korab Binxhia dhe Bujar Roka

Shtëpia ka 3 kate dhe ndodhet në parcelën 2.2 ari

Ka dy hyrje të ndryshme kah lindja dhe perendimi

Posedon:

Sallon
Kuzhinë me qasje nga koridori dhe salloni
6 Dhoma gjumi
3 Banjo
3 Ballkona
2 Depo
Garazhë
Oborr

 • Adresa Bujar Roka
 • Qyteti Gjakovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27342
 • Çmimi: €130,000
 • Madhësia e pronës: 250
 • Dhoma gjumi: 6
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare