Shitet shtëpia në lagjen Arbana në Prizren

 • €132,000
Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Arbana
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet shtëpia në lagjen Arbana në Prizren

Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Arbana
 • €132,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27042
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 200

Informacione të tjera

Shtëpia 2 katshe për shitje në lagjen Arbana në Prizren

Gjindet mbrapa pishinës Gold Club në lgjen Arbana

Shtëpia posedon 2 kate dhe është në pronën 5 ari

Renditja e kateve:

Kati parë posedon:

Sallon
Dhomë të pritjës
Koridor
Banjo
Ballkon me qasje edhe nga salloni

Kati dytë posedon:

3 Dhoma gjumi
2 Ballkona
Koridor
Banjo

 • Adresa Arbana
 • Qyteti Prizren
 • Kodi postal 20000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27042
 • Çmimi: €132,000
 • Madhësia e pronës: 200
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare