Shitet Shtëpia 240 m2 banim dhe me 5.5 Ari Tokë në lagjën Arbëria në Prishtinë

 • €288,000
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €288,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23321
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 240
 • 1
 • Garazh
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shtëpija gjindët në lagje luksoze në lagjën Arbëria në Prishtinë

Në total prona ka  240 m2 banim dhe 5.5 Ari tokë dhe është e gatshme për banim

Shtëpia përfshin 2 kate banim, oborr, garazhë, hapësirë gjelbruse, rrethojë me dizajn të bukur, plan të bukur dhe praktik etj.

Kati përdhesë posedon:
Parahyrja (4.2 m2)
Koridori dhe Shkallët (Parket)
Sallon dhe Kuzhinë (41.7 m2)
Dhomë Gjiumi (10.3 m2)
Banjo (5.1 m2)
Garazha (me qasje nga brenda shtëpisë)
Oborr me dy dalje të ndryshme nga shtëpia

Kati parë posedon:

3 Dhoma Gjumi ( 21.4 m2 / 21.6 m2 / 38.0 m2 )
2 Banjo (Qeramikë 6.3 m2 & 6.9 m2)
Koridor (11.2 m2)
2 Terasa (Qeramikë 22.3 m2 & 3.2 m2)

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23321
 • Çmimi: €288,000
 • Madhësia e pronës: 240
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhes: 26.0
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare