Shitet Shtëpia në Lagjen Taslixhe 1 në Prishtinë

 • €330,000
Taslixhe 1, Prishtinë, Taslixhe 1

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27894
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Banjo
 • 320

Informacione të tjera

Shtëpia gjindet afër Bashkësisë Lokale

Prona posedon Shtëpinë 2 katshe në sistem të banesës me hyrje të ndara për 4 apartmente të ndryshme ( 3 prej të cilave të lëshuara me qira qe më shumë se 10 vjet )
4.5 Ari Tokë, Vendparking për veturat e banorëve, oborr dhe infrastrukturë të plotë.

Shtëpia është ndërtim i vjetër i Ramiz Sadikut

Është e orientuar Lindje Perendim

Posedon gjithashtu : 320 m2 banim, 10 dhoma, 4 ballkone, 4 banjo, depo etj.

 • Adresa Taslixhe 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27894
 • Çmimi: €330,000
 • Madhësia e pronës: 320
 • Dhoma: 10
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare