Shitet Shtepia në Lagjen Taslixhe 3 në Prishtinë

 • €280,000
Taslixhe 3, Prishtinë, Taslixhe 3
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet Shtepia në Lagjen Taslixhe 3 në Prishtinë

Taslixhe 3, Prishtinë, Taslixhe 3
 • €280,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28581
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 525
 • 2
 • Garazha

Informacione të tjera

Shtepia ka rreth 2 ari traull,  525 m2 në 3.5 kat. Është pjesërisht e renovuar dhe e mobiluar.

Kati përdhesë posedon 2 hyrje të ndryshme nga dy rrugë
Vendparking, Oborr, Garazhë
Një hapsirë e gjerë me mundësi shëndrimi në banim të ndarë nga pjesa tjetër e shtëpisë

Kati i parë është i banuar dhe posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Depo
Banjo
Ballkon
Koridor

Kati 2 në gjendje të punimeve të vrazhda posedon:

2 Dhoma
Koridor
Toalet
Sallon dhe Kuzhinë
Gjithashtu dhe terasa me hapsirë të gjerë me pamje kah qyteti

Shtëpija është në një pozitë shumë të mirë pasi që nuk pengohet nga ndonjë objekt dhe ka pamje shumë të bukur të Prishtinës

Është pronë private dhe posedon dokumentacion të rregullt dhe fletë poseduse.

Shtëpia ka mundësi të ndarjës në 3 apartmente të ndara dhe të pavarura nga njëra tjetra me hyrje të veqanta dhe vende të mjaftushme për parking.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Taslixhe 3
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28581
 • Çmimi: €280,000
 • Madhësia e pronës: 525
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • Garazha: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare