Shitet shtëpia në Vrellë

 • Me Marrveshje
Vrellë, Lipjan, Vrellë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27371
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 250

Informacione të tjera

Shitet shtëpia në Fshatin Vrellë afër Sllatinës

Shtëpia gjindet 3 kilometra nga Vrella në drejtim Magures, në një lokacion të qetë me gjelbrim dhe pamje të bukur.

Shtëpia nga jasht ka qasje në rrugën kryesore dhe është e rrethuar me rrethojë dhe pemë dekorative.
Gjithashtu në anën e jashtme posedon vendparking për musafir dhe hyrjën për në parking nëntoksorë të shtëpisë.

Sipërfaqja e shtëpisë është rreth 250 m2 në 20 ari trual/oborr të gjelbruar.

Është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Posedon infrastrukturën e plotë, përfshirë: Rrymë, Ujin, Kanalizimin, Internetin deri 15 mb/s, Ngrohjën Qëndrore me dru dhe pelet poashtu me mundësi me rrymë.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati Parë:

Salloni dhe Kuzhina me tryezari
Koridori
Banjo

Kati dytë:

4 Dhoma gjumit me ballkon
Koridor
Banjo
Jaccuzi

 

 • Adresa Vrellë
 • Qyteti Lipjan
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27371
 • Çmimi: Me Marrveshje
 • Madhësia e pronës: 250
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare