Shitet Shtëpia 200m2 – Prishtinë

  • €190,000
Bajram Bahtiri, Prishtinë, Bajram Bahtiri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25120
  • Shtëpi
  • Lloji i pronës
  • 3
  • Dhoma gjumi
  • 3
  • Banjo
  • 200

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia në rrugën Bajram Bahtiri afër Medreses, në Prishtinë. Sipërfaqja e shtëpisë është 200m2.

Shtëpia posedon infrastrukturë si: Ujë, Rrymë, Kanalizim dhe rreth 250m2 oborr. Shtëpia është komplet e mobiluar dhe ndodhet në një vend mjaft të mirë për banim.

Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati përdhesë:

– Sallon dhe Kuzhinë
– Banjo
– Depo

Kati -I-:

– 3 Dhoma Gjumi
– 2 Banjo
– 2 Terasa
– 5 ari oborr
– Podrum

Cmimi: 190000

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

  • Adresa Bajram Bahtiri
  • Qyteti Prishtinë
  • Kodi postal 10000
  • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
  • KËSTI MUJOR
%

Detaje

  • ID e pronës: 25120
  • Çmimi: €190,000
  • Madhësia e pronës: 200
  • Dhoma gjumi: 3
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 3
  • Lloji i pronës: Shtëpi
  • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
  • Arba