Shitet Shtëpia 4.8ari – Prishtinë

 • €200,000
Aleks Buda, Prishtinë, Aleks Buda

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24128
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 164

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia ne rrugën Aleks Buda, në Prishtinë. Sipërfaqja e shtëpisë është 164m2, dhe ka 4.8 ari truall.

Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati I:

-Sallon dhe Kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Koridor

Kati II:

-Sallon dhe Kuzhinë
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Koridor
-Ballkon

Kati nën qati mund të rinovohet dhe të shfytëzohet per banim.

Shtëpia është e mobiluar dhe pothuajse e re (shumë pak e banuar).

Lokacioni i shtëpisë është shumë i përshtatshëem dhe ndodhet në një lagje shumë të qetë.

Çmimi: 200000

Kontakt: +38348888914

 • Adresa Aleks Buda
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24128
 • Çmimi: €200,000
 • Madhësia e pronës: 164
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba