Shitet Shtëpia – Shipol

 • €125,000
Shipol, Mitrovica Municipality, BUILDING=HOUSE ADDR:STREET=TROJA ADDR:CITY=MITROVICA ADDR:POSTCODE=40000, Kosovo, Mitrovicë, Shipol, Rr: Abdullah Shabani
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Shipol, Mitrovica Municipality, BUILDING=HOUSE ADDR:STREET=TROJA ADDR:CITY=MITROVICA ADDR:POSTCODE=40000, Kosovo, Mitrovicë, Shipol, Rr: Abdullah Shabani
 • €125,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23437
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 9
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 381 m2

Informacione të tjera

Shtëpia gjendet në Shipol në rrugën “Abdullah Shabani” afër servisit “REAL”, e orientuar nga Veri-Jugu.
Shtëpia është në një lagje shumë të qetë, me natyrë të gjelbëruar dhe hapësirë të mjaftueshme.
3 Katet e shtëpisë janë me hyrje të ndara. 2 Katet e para shiten të mobiluara ndërsa kati 3 i pa mobiluar dhe secili kat ka ndriçim natyral.
Shtëpia posedon podrumin 60 m2 dhe poashtu pjesën prapa shtëpisë e cila ka qasje nga dy anët e shtëpisë dhe hapësirë për ruajtjen e gjërave. Depoziti i ujit është në tavan, qasja në të cilin është shumë e thjeshtë përmes shkallëve të cilat janë të ngjitura tek dera e tavanit. Oborri është i rregulluar mjaft bukur dhe me një pamje shumë të kënaqshme për syrin. Ka pjesën e oborrit të shfrytëzueshme për tavolinë të oborrit, hapësire për 3 deri 5 vendparkime dhe bunarin.

Shtëpia posedon gjithsej:

3 Sallone
3 Koridore
3 Kuzhina
9 Dhoma gjumi
3 Banjo
3 Ballkone
Tavan
Podrum 60m2
Oborr 5 Ari
3-5 Vendparkime

 • Adresa Shipol, Rr: Abdullah Shabani
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23437
 • Çmimi: €125,000
 • Madhësia e pronës: 381 m2
 • Dhoma gjumi: 9
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Sumeja
 • Sumeja