Shitet Shtëpia 350m2 – Taukbashqe

 • €350,000
Sylë Hotla, Prishtinë, Sylë Hotla

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25716
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 350

Informacione të tjera

Shitet Shtëpia afër Taukbashqes, në rrugën Sylë Hotla. Sipërfaqja e shtëpisë është 350m2. (Parcela e tokës është 5 ari).

Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati I:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Koridor
– Banjo
– Depo

Kati II:

– Sallon dhe Kuzhinë
– Dhomë Gjumi
– Koridor
– Depo
– Banjo
– Ballkon

Kati III:

– Sallon
– Kuzhinë
– Dhomë Gjumi
– Koridor
– Banjo
– 2 Ballkona

Shtëpia ka dhe oborr.

Secili kat i shtëpisë ka hyrje ndamas.

Cmimi: 350.000 euro

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Sylë Hotla
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 268
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25716
 • Çmimi: €350,000
 • Madhësia e pronës: 350
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba