Shitet Shtëpia 400m2 – Veternik

 • €520,000
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 2071, Kosovo, Prishtinë, Veternik
Në Shitje Shitet urgjent
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 2071, Kosovo, Prishtinë, Veternik
 • €520,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24324
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 6
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 400

Informacione të tjera

Shitet shtëpia luksoze në lagjen Veternik (afër shtëpisë së Hashim Thacit), në Prishtinë. Sipërfaqja e shtëpisë është 400 m2 (4 ari truall).

Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati perdhes:

– 2 sallona
– Kuzhin
– Trapezari
– 1 Banjo
– 1 Dhomë
– 1 Depo
– 1 Ballkon
– Garazhë
– Hapësirë per nxemje

Kati 1

– 3 Dhoma
– 1 Utilit
– 2 Banjo
– 3 Ballkona

Kati 2

– 2 dhoma
– Hapësirë 80m2 kinema

Shtëpia posedon 2 lloje të ngrohjeve:

– Kllada me pelet dhe rrymë
– Kamin

Shtëpia gjithashtu posedon sistermin per ujitje të kopshtit, 2 bunara (një per pije, një për ujitje), instalimin e kamerave jashtë për siguri dhe alarme individuale të instaluara.

Shtëpia është komplet e mobiluar me një arkitektur moderne dhe ka ndërtim të kualitetit më të lartë.

Cmimi: 1300 euro/m2

Kontakt: +38348888914

 • Adresa Veternik
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 2071
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24324
 • Çmimi: €520,000
 • Madhësia e pronës: 400
 • Dhoma gjumi: 6
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba