Shitet shtëpia ,240 m2 – Vitomericë ,Pejë

 • €340,000
Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo, Peje, Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
Në Shitje
Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo, Peje, Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
 • €340,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30406
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 240 m2

Informacione të tjera

Shitet shtëpia me 170 ari tokë.
Shtëpija është nga punimi i drurit me kualitet të lart si dhe posedon izolim.

Shtëpia shtrihet në një sipërfaqe prej 240 m2 dhe posedon:

Podrum me 2 dhoma gjumi si dhe 1 dhomë per Lavatriqe me hekurosje etj..

Në Parter dhoma e ndejës , një kuzhinë moderne si dhe 2 wc dhe një Banjo.

Ne katin e lart 2 dhoma të gjumit si dhe 1 dhomë ndeje , të gjithat posedojn Ballkon.

Prapa shtëpis është grazha , 1 Banjo dhe  1wc.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Pejë, Municipality of Peja, 30000, Kosovo
 • Qyteti Peje
 • Kodi postal 30000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30406
 • Çmimi: €340,000
 • Madhësia e pronës: 240 m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton