Shitet toka 12 ari – Fushë Kosovë

 • €800,000
Shukrie Obërtinca, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë
Në Shitje
Shukrie Obërtinca, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë
 • €800,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31288
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 12
 • ari

Informacione të tjera

Shitet toka 12 ari në Fushë Kosovë, rruga “Shukrie Obërtinca”. Toka ka një lokacion shumë të përshtatshëm për shkak që është larg zhurmës dhe pluhurit, por në të njejtën kohë çasje shumë të lehtë dhe të shpejt në rrugën kryesore.

Toka mund të shitet për ndërtesa, shtëpi, lokale etj.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31288
 • Çmimi: €800,000
 • Madhësia e pronës: 12 ari
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info