Shitet toka 14 ari – Shkrel – Rugovë

 • Me marrëveshje
Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo
Në Shitje
Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34282
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 14
 • Ari

Informacione të tjera

Shitet toka 14 ari – Shkrel – Rugovë

Toka gjindet në Shkrel të Rugovës dhe ofron një panoramë mahnitëse.
Ka qasje te lehtë me rrugën kryesore.
E përshtatshme për ndërtim të villave .
Posedon dokumentacion të rregullt.
Kontakti: +38348888914
Viber: +38348888914
WhatsApp: +38348888914
 • Adresa Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo
 • Qyteti Peje
 • Kodi postal 30000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34282
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 14 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba