Shitet toka 16 ari – Bërnicë e poshtme,Prishtinë

 • Me marveshje
Bërnicë e Poshtme - Donja Brnjica, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë e Poshtme - Donja Brnjica, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bërnicë e Poshtme - Donja Brnjica, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë e Poshtme - Donja Brnjica, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
 • Me marveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29408
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 16 ari

Informacione të tjera

Shitet toka 16 Ari-Bërnicë e poshtme,Prishtinë

Toka gjendet në një lokacion të mirë afër rrugë dhe ka qasje të lehtë në rrugë kryesore.

Toka ka gjithsej 16 Ari është përshtatshme për ndërtimin e ndonjë shtëpie.

Toka gjindet në një lokacion adekuat për ndërtim të ulët.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Bërnicë e Poshtme - Donja Brnjica, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10520
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29408
 • Çmimi: Me marveshje
 • Madhësia e pronës: 16 ari
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba