Shitet toka 115 ari – Bërnicë e Epërme,Prishtinë

 • Me marveshje
Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me marveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29392
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1 Hekter e 15 Ari

Informacione të tjera

Shitet toka 115 ari – Bërnicë e Epërme,Prishtinë
Lokacioni: Prishtinë, Bërnicë e Epërme, 4.5km nga Qendra e e Qytetit
Hapësira: 115ari( 1 hektar e 15 ari)Çmimi me marrveshje
Toka gjindet ne nje lokacion adekuat per ndertim te ulet(lagje) dhe ka distance 100 metra nga Chelsea Point Bërnicë!

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29392
 • Çmimi: Me marveshje
 • Madhësia e pronës: 1 Hekter e 15 Ari
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba