Shitet Toka 22 ari – Prishtinë

 • €12,500
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €12,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32591
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 22

Informacione të tjera

Shitet Toka 22 ari në Prishtinë
Toka gjindet më saktësishtë në rrugën kryesore Prishtinë – Ferizaj , përballë auto sallon Lipijani dhe është e përshtatshme për biznes dhe ka qasje në rrugën kryesore.

Qmimi : 12.500 euro ari

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32591
 • Çmimi: €12,500
 • Madhësia e pronës: 22
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton