Shitet Toka 22 ari – Shkrel, Rugovë

 • Me Marrëveshje
Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo
Në Shitje
Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33593
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 22 Ari

Informacione të tjera

Shitet Toka 22 ari në Rugovë më saktësisht në fshatin Shkrel
Toka gjendet në bjeshket e Rugovës në qendër të Shkrelit , ka pamje nga të gjitha anet kapur me rrugën kryesor
Toka shitet komplet 22 ari nuk ndahet , posedon ujin rrymën dhe përkthimi bëhet menjëher te noteri në menyr të rregullt
Lartësia mbidetare 1650m

Qmimi : 4500 Euro per ari

Mundsia për pages me 3 këste , qdo gjë përmes noterit kuptohet !

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Shkrel, Municipality of Peja, Kosovo
 • Qyteti Peje
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33593
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 22 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton