Shitet toka 25 ari – Keqekollë

 • Me marrëveshje
Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo, Prishtinë, Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
Në Shitje
Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo, Prishtinë, Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34649
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 25
 • M2

Informacione të tjera

Shitet toka me 25 ari në Keqekollë.

Keqekolla ndodhet vetëm 20 km nga Prishtina dhe përgjatë gjithë rrugës të shoqëron bukuria e maleve në të dy anët e rrugës. Zona ku shtrihet prona karakterizohet me natyrë shumë  të veçantë dhe me ajër shumë të pastër. Poashtu, është mjaft vend i qetë dhe ideal si për jetesë  gjithashtu edhe për turizëm, duke theksuar mundësinë për ndërtimin e villave.

Toka posedon infrastrukturë të kompletuar si dhe shtrihet për rreth asfalltit.

 

Çmimi me marrëveshje

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446

 

 

 • Adresa Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10530
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34649
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 25 M2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare