Shitet Toka 2500 m2 – Kijevë

 • €2,500
Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo, Klinë, Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo
Në Shitje
Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo, Klinë, Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo
 • €2,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32829
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 2500
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Toka 2500 m2 në Kijevë
Trolli gjindet afër rrugës Prishtinë-Pejë (rruga e re), te vendi nga ku do të vazhdojë autostrada Kijevë-Zahaq.
Trolli ka rrugë të asfaltuar, rrymë, ujë, kanalizim e kabllovik dhe është një vend ideal për ndërtimin e shtëpisë.
Sipërfaqja e trollit është 25 Ari ku mund të ndërtohen 2 ose 3 shtëpi dhe të gjitha të kenë dalje në rrugën e asfaltuar.

Trolli ka dokumentacion të rregullt e pronar shqipëtar dhe mund të përkthehet menjëherë.

Qmimi : 2500 Euro /ARI

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo
 • Qyteti Klinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32829
 • Çmimi: €2,500
 • Madhësia e pronës: 2500 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton