Shitet toka 4.4 Ari – Bërnicë

 • Me marveshje
Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me marveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29384
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 4.4 ari

Informacione të tjera

Shitet toka 4.4 Ari në Bërnicë.Toka ka 4.4 Ari dhe është e përshtatshme për ndërtim te ulët.

Toka gjindet në një lokacion ideal per veprimtari komerciale apo edhe për banim individual. Me një qasje shumë të lehtë në rrugët magjistrale   i plotëson te gjitha kushtet.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29384
 • Çmimi: Me marveshje
 • Madhësia e pronës: 4.4 ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna