Shitet Toka 4.65ha – Kolovicë

 • 0
Kolovice, Prishtinë, Kolovice

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27301
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 4.8ha

Informacione të tjera

Shitet Toka 4.65 ha në lagjen Kolovicë e re, në Prishtinë.

Lokacioni i Tokës është shumë i mirë për arsye se afër tokë do të vijë unaza e qytetit dhe kjo bën që toka të ketë hyrja nga 3 anë të ndryshme, gjithashtu toka ka leje të ndërtimit dhe të gjitha dokumentet në rregull.

Cmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +384888914

 • Adresa Kolovice
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27301
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 4.8ha
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba