Shitet toka 4 ari – Hajvali

 • €80,000
Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo, Prishtinë, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo
Në Shitje
Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo, Prishtinë, Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo
 • €80,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34671
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 4
 • Ari

Informacione të tjera

Shitet toka me sipërfaqe 4 ari në Hajvali.

Gjendet shumë afër rrugës kryesore dhe në një lokacion tejet të përshtatshëm për veprimtari biznesore të ndryshme.

 

Çmimi 80,000€

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10100, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10100
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34671
 • Çmimi: €80,000
 • Madhësia e pronës: 4 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare