Shitet Toka 55 Ari – Mitrovicë

 • €650,000
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • €650,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31664
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 55
 • m2

Informacione të tjera

Shitet toka me gjithë shtëpi me sipërfaqe prej 55 Ari në Mitrovicë, më saktësisht në Zhabarë.

Toka ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshë për banim dhe për ndërtim të lartë.

Trualli është i parcelizuar dhe është i pajisur me fletë poseduese, ka infrastruktur të përfunduar dhe ka qasje direkte në rrugën kryesore.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 38220
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31664
 • Çmimi: €650,000
 • Madhësia e pronës: 55 m2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare