Shitet Toka 73 ari – Magjistrale Gjilan – Ferizaj

 • Me marrëveshje
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34232
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 55.5
 • Ari

Informacione të tjera

Shitet Toka 73 ari në magjistralen Gjilan – Ferizaj. Toka ka mundësi të blihet komplet si dhe ekziston mundësia e ndarjes në parcela me sipërfaqe të ndryshme  45.62 ari, 4.8, 4.1, 4.1, 4.1, dhe 5.6 ari.

Toka ka infrastrukturë perfekte për zhvillimin e të gjitha llojeve të biznesit. Siç e shihni edhe në foto, gjendet buzë rrugës magjistrale Gjilan – Ferizaj, konkretisht në kilometrin e 3-të, në hyrje të fshatit Livoç i Ultë.

Gjithashtu, edhe në pjesën e pasme të tokës ka dalje në rrugë. Toka posedon të gjithë dokumentacionin e nevojshëm dhe poashtu rrugën e ka të ndarë me kadastër.

Çmimi me marrëveshje
Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446
 • Adresa Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • Qyteti Gjilan

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34232
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 55.5 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare