Shitet toka 56 Ari – Bërnicë e Epërme,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34038
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 56 Ari

Informacione të tjera

Shitet toka 56 Ari – Bërnicë e Epërme,Prishtinë

Toka gjindet në magjistralen Prishtinë-Podujevë afër Restoran Kristal DeLux (ish-restoran Nazi).

Toka gjindet afër rrugës kryesore dhe ka qasje edhe nga pjesa e tokës mbrapa.

Toka është e përshtatëshme për ndëritimin e çfardo biznesi.

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Bërnicë e Epërme, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34038
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 56 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba