Shitet Toka 586 m2 – Vitomeric

 • Me Marrëveshje
Vitomeric, Peje, Vitomeric

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32856
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 586
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Toka 586 m2 në Vitomeric
Toka ka 6 ari vend dhe është 1200 m larg rrethit shkollës Ekonimike në Pejë me infrastrukture të plot
Toka gjindet afër depos së materialit Jusaj
Posedon flet poseduse

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Vitomeric
 • Qyteti Peje
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32856
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 586 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton