Shitet toka 75 ari- Stankaj -Rugovë

 • Me marrëveshje
Joshanicë, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Joshanicë, Municipality of Peja, Kosovo
Në Shitje
Joshanicë, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Joshanicë, Municipality of Peja, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34277
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 75
 • Ari

Informacione të tjera

Shitet toka 75 ari- Stankaj -Rugovë

Toka gjindet në fshatin Stankaj në Rugovë dhe ka qasje te lehtë me rrugën kryesore.

E përshtatshme për ndërtim të villave me pamje mahnitëse.

Posedon dokumentacion të rregullt.

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 

 

 • Adresa Joshanicë, Municipality of Peja, Kosovo
 • Qyteti Peje
 • Kodi postal 30000

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34277
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 75 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba