Shitet Toka 9 Ari- Bajgorë,Mitrovicë

 • Me marrëveshje
Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo, Mitrovicë, Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet Toka 9 Ari- Bajgorë,Mitrovicë

Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo, Mitrovicë, Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34206
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 9 ARI

Informacione të tjera

Shitet toka 9 Ari- Bajgorë,Mitrovicë

Shitet toka 9 ari në Bajgorëme një pozitë ideale si dhe me një pamje fantastike.

 

Kontakt:+38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 40550
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34206
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 9 ARI
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Arba
 • Arba