Shitet toka 9 hektarësh – Bajgorë,Mitrovicë

 • Me Marrëveshje
Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo, Mitrovicë, Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo
Në Shitje
Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo, Mitrovicë, Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32297
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 9000
 • m2

Informacione të tjera

Shitet toka prej nëntë hektarësh (9 ha) në fshatin Bajgorë
Toka është e përshtatshme për biznes turistik. Ekziston rrjeti i energjisë elektrike dhe uji. Qasja në rrugën kryesore është 50 metra larg.
Shitet edhe në parcela për ndërtimin e shtëpizave.
Toka gjindet 400 metra larg nga shkolla fillore “Mehë Uka” në anën e majtë të rrugës kryesore, apo përballë xhamisë së fshatit.
Toka ka dokumentacioni në rregull dhe përkthimi i menjëhershëm.

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Bajgorë, Mitrovica Municipality, 40550, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32297
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 9000 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton