Shitet Toka 10ari – Dardanë (Kamenicë)

 • 0
Kamenicë, Kamenicë, Kamenicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23976
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 10

Informacione të tjera

-Shiten 10 ari në Dardanë (Kamenicë), Qendër
-Parcela ka infrastruktur si uje, rryme, kanalizim, rrugë.
-Parcela ka dimensione të mira për biznes dhe po ashtu ndodhet në zonë biznesi.
-Me dokumentacion në rregull.

Në parcelë ndodhet objekti i bankës Kep. Parcela shitet bashkë me objekt.

-Çmimi : Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914

 • Adresa Kamenicë
 • Qyteti Kamenicë
 • Kodi postal 62000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23976
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 10
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika