Shitet Toka 27ari – Gjilan

 • €9,000
rr. Qarkore, Gjilan, rr. Qarkore

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23928
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 2700

Informacione të tjera

-Shitet parcela 27 ari në Gjilan (rr. Qarkore)
-Parcela ka infrastruktur si ujë, rrymë, kanalizim, rrugë.
-Parcela ka dimensione të mira për biznes dhe po ashtu ndodhet në zonë biznesi.
-Me dokumentacion në rregull.

-Çmimi : 9000 e/ari

Kontakt: +38348888914

 

 • Adresa rr. Qarkore
 • Qyteti Gjilan
 • Kodi postal 60010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23928
 • Çmimi: €9,000
 • Madhësia e pronës: 2700
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika