Shitet Toka 90ari – Gjilan

 • €9,500
rr.Hoxhë Lipovica, Gjilan, rr.Hoxhë Lipovica
Në Shitje Shitet urgjent

Shitet Toka 90ari – Gjilan

rr.Hoxhë Lipovica, Gjilan, rr.Hoxhë Lipovica
 • €9,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23925
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Informacione të tjera

-Shitet parcela 90 ari në Gjilan (rr.Hoxhë Lipovica)
-Parcela ka infrastruktur si ujë, rrymë, kanalizim, rrugë.
-Parcela ka dimensione të mira për biznes dhe po ashtu ndodhet në zonë biznesi.
-Me dokumentacion në rregull.

-Çmimi : 9500 e/ari

Kontakt: +38348888914

 • Adresa rr.Hoxhë Lipovica
 • Qyteti Gjilan
 • Kodi postal 6000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23925
 • Çmimi: €9,500
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Lorika
 • Lorika