Shitet Toka 4 ari – Hajvali

 • €8,000
Hajvali, Prishtinë, Hajvali

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25034
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 4

Informacione të tjera

-Shitet parcela 4 ari në Hajvali, në rrugën Follorina.
-Parcela ka infrastruktur si ujë, rrymë, kanalizim, rrugë.
-Me dokumentacion në rregull.

Parcela ka një lokacion shumë të mirë dhe është shumë e përshtatshme për banim.

-Çmimi : 8000 e/ari

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Hajvali
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10510
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25034
 • Çmimi: €8,000
 • Madhësia e pronës: 4
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna