Shitet Toka 25 ari – Kolovicë

 • €10,000
Kolovicë, Prishtinë, Kolovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24425
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 25

Informacione të tjera

-Shitet parcela 25 ari në Kolovicë.
-Parcela ka infrastruktur si ujë, rrymë, kanalizim, rrugë.
-Me dokumentacion në rregull.

Parcela ka një lokacion shumë të mirë dhe është shumë e përshtatshme për banim ose biznes.

-Çmimi : 10000 e/ari

Kontakt: +38348888914

 • Adresa Kolovicë
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24425
 • Çmimi: €10,000
 • Madhësia e pronës: 25
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba