Shitet Toka 50 ari – Shtime

 • €4,500
Shtime, Prizren, Shtime

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25037
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Informacione të tjera

-Shitet parcela 50 ari në Shtime tranzit për Prizren. (Lagjja e Pajtimit)
-Parcela ka infrastruktur si ujë, rrymë, kanalizim, rrugë.
-Me dokumentacion në rregull.

Parcela ka një lokacion shumë të mirë dhe është shumë e përshtatshme për cfaredo lloj biznesi ose banim.

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Shtime
 • Qyteti Prizren
 • Kodi postal 72000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25037
 • Çmimi: €4,500
 • Madhësia e pronës: 50
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba