Shitet toka 120 ari – Prishtinë

 • Me marveshje
Magjistralja Gjilan - Prishtinë, Paralovo - Parallovë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Prishtinë, Magjistralja Gjilan - Prishtinë, Paralovo - Parallovë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet toka 120 ari – Prishtinë

Magjistralja Gjilan - Prishtinë, Paralovo - Parallovë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Prishtinë, Magjistralja Gjilan - Prishtinë, Paralovo - Parallovë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • Me marveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29400
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 120
 • ari

Informacione të tjera

Shitet toka 120 ari në Prishtinë, rruga ‘Lekë Matranga’.
Toka gjendet mbrapa Gjini Home dhe ka 120 ari apo më saktësisht 1 hektar e 20 ari.
Toka gjindet në një lokacion ideal per veprimtari komerciale apo edhe për banim individual. Me një qasje shumë të lehtë në rrugët magjistrale (300m nga magjistralja Prishtinë-Mitrovicë) dhe me një distancë 1km nga kyçja në autoudhë, parcela plotëson të gjitha kushtet per nje investim që ka kthimin e shpejtë! Investo pak sot, fito shumë nesër!

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Magjistralja Gjilan - Prishtinë, Paralovo - Parallovë, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 16000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29400
 • Çmimi: Me marveshje
 • Madhësia e pronës: 120 ari
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Arba
 • Arba