Shitet Toka,18 ari – Bernicë,Prishtinë

 • Me Marrëveshje
Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Në Shitje
Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34080
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 18
 • Ari

Informacione të tjera

Shitet Toka,18 ari në Bernicë
Toka ka dokumenta të rregullta dhe ka një pamje mbreslënse
Qmimi : 9000 euro ari i diskutushëm

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bërnicë , Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34080
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 18 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton